KUMADE     
2018-01-01
PLAN TRENINGOWY - STYCZEŃ 2018

 

 

PLAN TRENINGOWY I PŁATNOŚCI

STYCZEŃ - 2018

 

08.01.2018 - Rozpoczęcie treningów -

Grupy zgodnie 

z harmonogramem

12-14.01.2018 -

Konsultacja Dan dla kandydatów do egzaminu

na stopnie mistrzowskie,

sensei Włodzimierz Kwieciński

-

Dojo -

Stara Wieś

22.01.2018 

-

Stretching - godz. 19.45 

(Dorośli i Grupa Zaawansowana)

-

Dojo

Arena Toruń

30.01.2018 -

Zdrowy Kręgosłup - godz. 18.45 

(Dorośli i Grupa Zaawansowana)

-

Dojo

Arena Toruń

 

 

PŁATNOŚCI 

 

Treningi w Dojo-Arena Toruń

dzieci i dorośli: 120zł/1 m-c (wpłata na konto klubu)

 

Treningi w pozostałych grupach

dzieci - 100 zł/1 m-c (wpłata na konto klubu)

 

 PROMOCJA: 

                      Wariant I: rodzeństwo 

                      Wariant II: rodzic + dziecko 

                      Wariant II: rodzic + inny dorosły członek rodziny 

 

Przedszkolaki – 250zł (płatne za 3 m-ce do 10.01.2018 roku)

Przedszkolaki 2 x w tygodniu - 120zł/m-c (płatne do 10-tego każdego miesiąca)

 

 

 

 

 

 

20-21.02.2013 r. - I Turniej Klubowej Ligi TKKT KUMADE
27-28.02.2013. r. - Egzaminy na stopnie

TRENINGI W SEKCJACH:

 

 

DOJO – ARENA TORUŃ   UL.GEN.J.BEMA 73-89

 

Dzieci / Młodzież / Dorośli

 

Poniedziałek i Środa

     godz. 16.45 sensei Anna Kulczyńska - grupa średnio zaawansowana I                                       

                                                             (kontynuacja przedszkolaków)               

     godz. 17.45 sensei Anna Kulczyńska, sensei Joanna Miszkurka - grupa średnio zaawansowana II  
     godz. 18.45 sensei Anna Kulczyńska, sensei Joanna Miszkurka - grupa średnio zaawansowana III
       godz. 19.45 sensei Anna Kulczyńska - grupa zaawansowana

 

styczeń - 8/10/15/17/22/24/29/31

 

 

Wtorek i Czwartek

     godz. 16.45 sensei Pavlo Barskiy - grupa średnio zaawansowana III
     godz. 17.45 sensei Pavlo Barskiy - grupa początkująca
     godz. 18.45 sensei Anna Kulczyńska - (dorośli) grupa zaawansowana i średnio zaawansowana 
     godz. 20.00 sensei Anna Kulczyńska - (dorośli) początkująca

 

styczeń - 9/11/16/18/23/25/30

 

Przedszkolaki

 

Poniedziałek 

       godz. 17.15 sensei Jagoda Łachmańska i Sensei Roksana Sadowska - grupa początkująca (5-6 lat)
     godz. 18.15 sensei Jagoda Łachmańska i Sensei Roksana Sadowska - grupa kontynuacja (5-6 latki 9 kyu)  

 

styczeń - 8/15/22/29

 

Środa

 

       godz. 17.15 sensei Jagoda Łachmańska i Sensei Roksana Sadowska - grupa początkująca (4 lata)
     godz. 18.15 sensei Jagoda Łachmańska i Sensei Roksana Sadowska - grupa kontynuacja (5-6 latki  9 kyu) 

 

styczeń - 10/17/24/31

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W TORUNIU UL.TARGOWA 17

 

Dzieci / Młodzież

 

Poniedziałek i Środa

     godz. 15.00 sensei Marta Cieplińska - grupa początkująca i średnio zaawansowana

 

styczeń - 8/10/15/17/22/24/29/31

 

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W TORUNIU UL.ŁYSKOWSKIEGO 28

 

Dzieci i Młodzież 

 

Poniedziałek i Środa

     godz. 17.00 sensei Marta Cieplińska - grupa początkująca i średnio zaawansowana 

 

styczeń - 8/10/15/17/22/24/29/31

 

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 W TORUNIU UL.PADEREWSKIEGO 5

 

Dzieci / Młodzież 

 

Wtorek 

     godz. 17.15 sensei Marta Cieplińska - grupa początkująca i średnio zaawansowana I
     godz. 18.15 sensei Marta Cieplińska - grupa średnio zaawansowana II

 

Czwartek

     godz. 16.45 sensei Marta Cieplińska - grupa początkująca i średnio zaawansowana I
     godz. 17.45 sensei Marta Cieplińska - grupa średnio zaawansowana II

 

styczeń - 9/11/16/18/23/25/30

 

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 W TORUNIU UL.KRYNICKA 8

 

Dzieci i Młodzież 

 

Poniedziałek i Środa

     godz. 17.00 sensei Pavlo Barskiy - grupa początkująca
     godz. 18.00 sensei Pavlo Barskiy - grupa średnio zaawansowana

 

styczeń - 8/10/15/17/22/24/29/31

 

Kadra 

 

Czwartek

 

     godz. 17.00 -  dzieci (do Młodzika 2005-2006)

     godz. 18.00 - Junior Mł/Junior/Senior

 

 

Piątek 

 

     godz. 16.15-18.00 -  dzieci (do Młodzika 2005-2006)

 

styczeń - 12/19/26

 

Sobota

 

     godz. 10.00 - Junior Mł/Junior/Senior

 

styczeń - 13/20/27

 

Sezon 2018

dzieci - 2007 i młodsi / młodzik – 2006-2005 / junior młodszy – 2004-2003 /

junior – 2002-2001 / młodzieżowiec - 2000-1999-1998 / senior - 1997 i starsi

KADRA:

Zawodnik Kadry Klubu - to osoba, która w minionym okresie startowym zdobyła medal na

zawodach minimum rangi krajowej, takich jak:

Puchar Polski Dzieci (PPD), Puchar Europy Dzieci (PED), Mistrzostwa Polski Juniorów

Młodszych (MPJM), Mistrzostwa Juniorów, Młodzieżowców i Seniorów (MPJMiS),

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Kumite (DMP), Mistrzostwa Europy (ME), Mistrzostwa

Świata (MŚ).

Pretendenci do kadry - są to osoby trenujące na co dzień w swoich sekcjach,

które chcą startować zawodach i reprezentować nasz Klub, ale nie należą jeszcze

do kadry Klubu.

Uczniowie typowani są przez swoich Sensei, ale do uczestnictwa w treningach kadry niezbędna jest

zgoda Sensei Anny Kulczyńskiej

W sezonie 2017/2018 obowiązywac będzie podział na Kadrę A i Kadrę B (szczegóły zostaną podane

w najbliższym czasie, trwa nabór eliminacyjny do kadry A)


 << wstecz